Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort
| Gratis WiFi | 24-timers service 24-timers Reception | Swimmingpool Udendørs pool |
| Fitness/Motionscenter Fitnesscenter | Aktiviteter Vandland | Spa og afslapning Spa & Wellness center |
| Mad/Drikke Restaurant Bar/ Lounge område | Børnevenlig Børneklub | Aircondition Klimaanlæg |
Det komfortable Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort ligger kun 1 km fra Igreja Matriz de São João Batista.
Centrum af Olímpia kan man nå på 15 minutters gang fra hotellet. Det tager 5 minutters kørsel at nå til Hot Beach Olímpia.
Den lokale restauranten specialiserer sig i Argentinsk køkken. Dessert restaurant Tropical acai kan man nå inden for 13 minutters gåtur.
- Lokale seværdigheder
- Vandlandet Thermas dos Laranjais300 m
- Igreja Matriz de São João Batista1,3 km
- Igreja Matriz de Sao Joao Batista1,4 km
- Iquegami Supermarkets550 m
- Vor Frue af Aparicida-kirken1,5 km
- Hot Beach Olímpia1,1 km
- Cine Capitolio1,4 km
- Comunidade Santa Clara650 m
- Igreja Matriz Sao Jose1,4 km
- Lufthavne
- Prof. Eribelto Manoel Reino State58 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- Parkering
- 24-timers Reception
Måltider og drinks
- Restaurant
- Bar/ Lounge område
Aktiviteter og afslapning
- Udendørs pool
- Solseng
- Vandland
- Spa & Wellness center
- Sauna
- Fitnesscenter
Services
- Room Service
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Dagligstue
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Børneklub
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor langt er byens centrum fra Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort?
Det vil tage dig en 15 minutters gang at komme til byens centrum fra Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort?
Du kan parkere dit køretøj på et Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra det Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra det Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort ved 11:00. - ❓
Hvad er afbestillingsreglerne i Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort?
Gratis afbestilling gives til gæsterne på Apartamento Do Lado Do Thermas Dos Laranjais No Olimpia Park Resort. For mere information, kontakt hotellets ledelse - ❓
Kan jeg booke et værelse med et arbejdsområde i Olímpia hotellet?
Ja, nogle af værelserne på Olímpia hotellet har arbejdsrum.